AgroAktiv SK

Rastlinná výroba

Prípravky pre moderného poľnohospodára

Či už sa jedná o inteligentnú listovú výživu PlantAktív, obľúbené prípravky AktiCalc a SuperMag, ktoré v rámci efektívnych plánov vápnenia účinne a šetrne upravujú pH pôdy, alebo inovatívny rad hnojív AktiFer, naše prípravky pre rastlinnú výrobu vždy pomáhajú z dlhodobo udržateľného hľadiska zvýšiť výnos, šetriť prírodu a uľahčiť život poľnohospodárom vďaka skvelej kombinovateľnosti, jednoduchej aplikácii a bezproblémovej miešateľnosti.

Filtrovať produkty
pomalá síra

AktiSoil S

Postupné uvoľňovanie síry

Vysoký podiel síry, draslíka, vápnika a horčíka zlepšuje zdravotný stav rastlín. Aplikácia AktiSoil S zvyšuje úrodu a kvalitu a zároveň chráni rastliny pred ťažkými kovmi a toxínmi.

stimulácia rastu

PlantAktív

Jednotka na trhu so stimulátormi rastu

PlantAktiv používame predovšetkým na zvýšenie efektivity a ziskovosti rastlinnej výroby a zároveň na poctivú starostlivosť o našu pôdu. Prípravok zvyšuje odolnosť voči stresom a navyšuje výnos o 5-15%.

vápnenie+výživa

AktiCalc

Granulovaný vápenec

Vysoko kvalitný, mikromletý granulovaný vápenec so 100% reaktivitou a 98% obsahom CaCO3. Je veľmi účinný pri odkysľovaní, pH stabilizácii a má zásadný vplyv na príjem živín rastlinami.

vápnenie & horčík

SuperMag

Granulovaný vápenec s horčíkom a mikroelementmi

Vysoko kvalitný, mikromletý a ľahko aplikovateľný granulovaný vápenec so 100% reaktivitou a rýchlou úpravou pH pôdy. Účinne dopĺňa horčík.

elementárna síra

Aktifer Element
S-800

Tekuté listové hnojivo pre pozvoľné a efektívne dodanie síry

AktiFer Element S-800 je vďaka elementárnej forme, ktorá postupne uvoľňuje síru rastline, ideálny pre systematické dodanie síry a dlhodobý fungicídny efekt. Podporuje syntézu bielkovín a tukov a následné zvýšenie kvality produkcie. Je povolený aj pre ekologické poľnohospodárstvo.

ozdravenie porastu

AktiFer SuperPhos + Cu

Sofistikované PK + Cu tekuté listové hnojivo s prolinom

AktiFer SuperPhos + Cu silne stimuluje metabolizmus rastliny, ozdravuje ju a zvyšuje jej schopnosť prijímať dusík z pôdy. Veľký obsah prolínu nabáda rastlinu na lepšiu prácu s vodou a pripravuje ju na stres.

korene & odnožovanie

AktiFer Grow

Chytré suspenzné listové hnojivo pre rané fázy rastu

AktiFer Grow je dokonale vyvážené hnojivo optimalizujúce rast pred zimou alebo skoro na jar. Posilňuje vývoj a tvorbu koreňov, aktivitu odnožovacieho uzla a zvyšuje odolnosť rastlín.

všetky mikroprvky

AktiFer Micro

Vysoko koncentrované mikroelementárne suspenzné listové hnojivo + S a Mg

AktiFer Micro využívame na dodanie mikroelementov v najcitlivejších fázach rastu rastliny, kedy ich nie je schopná pokryť z pôdy. Ide hlavne o dobu intenzívneho rastu, tvorby generatívnych orgánov a pri vlahovom deficite.

výnos & kvalita

AktiFer Macro Extra

Sofistikované suspenzné listové hnojivo pre generatívne fázy rastu

AktiFer Macro Extra je určený na podporu bujného rastu a generatívneho vývoja. Toho dosahuje vďaka optimálnemu mixu živín, voľných aminokyselín a auxínov. Zároveň pôsobí synergicky s fungicídmi a je vhodný na liečenie porastov po poškodení.

energie vzchádzania

AktiFer SEEDs+

Suspenzné hnojivo na výživové a stimulačné morenie osiva

AktiFer SEEDs+ dodáva rastline energiu pre fázu medzi klíčením a vytvorením aparátu na príjem živín a stimuluje tvorbu bujných primárnych koreňov. Vďaka tomu sa zvyšuje energia vzchádzania a porasty vzchádza rovnomerne.

EKOLOGICKÁ VÝŽIVA

AktiFer Algi

Stimulátor rastu s výťažkami z morských rias

Vysoko efektívne suspenzné hnojivo, ktoré má priaznivý účinok na vegetatívny a generatívny rast rastlín. Mikroprvky a výťažky z rias chránia rastlinu pred dopadmi nepriaznivého počasia.

BIOSTIMULAČNÝ ÚČINOK

AktiFer Green

Suspenzné hnojivo s koncentrátom aminokyselín

Organominerálne hnojivo, ktorého najväčšou prednosťou je biostimulačný účinok, ktorý pozitívne ovplyvňuje rast rastlín, rozvoj koreňového systému a odolnosť voči nepriaznivému počasiu.

AktiFer S

tekuté listové hnojivo na rýchle dodanie síry

AktiFer S je vďaka síranovej forme ideálny pre rýchle dodanie S v čase jej nedostatku a zároveň pôsobí ako kontaktný fungicíd. Je vhodný aj na podporu syntézy bielkovín a tuku a následné zvýšenie kvality produkcie.

AktiFer Macro

Vysoko koncentrované suspenzné NPK hnojivo

AktiFer Macro je riešenie nedostatočného odberu živín v čase sucha alebo na kyslejších pôdach. Zároveň pri extrémnych teplotách a prísušku udržuje vodný turgor rastliny a odďaľuje tak poškodenie rastlín a straty na výnose.

AktiFer B

Najrýchlejšie doplnenie bóru

Tekuté hnojivo pre plodiny s vysokou požiadavkou na bór (napr. cukrová repa, repka olejná, kapustovitá zelenina, rastliny v sadárstve). Umožňuje rýchlu prevenciu voči skrytým aj viditeľným nedostatkom bóru.

Akti pH

Úprava pH postrekovej jíchy s farebnou zmenou

Akti pH sa využíva na zníženie pH vody v postrekovači. Funguje ako zmáčadlo, takže zlepšuje pokryvnosť na listoch a obmedzuje penivosť tankmixu v postrekovači.

Akti pH CF

Úprava pH postrekovej jíchy

Akti pH CF sa využíva na zníženie pH vody v postrekovači. Funguje ako zmáčadlo, takže zlepšuje pokryvnosť na listoch a obmedzuje penivosť tankmixu v postrekovači.