AgroAktiv SK

Všetko o inováciách

Prečo sme inovativny?

Špičkové adjuvanty v listových hnojivách

V našich listových hnojivách spájame silu ochrany, výživy a stimulácie s najširšou škálou prvotriednych adjuvantov. Kladieme dôraz na perfektnú miešateľnosť, precíznosť a efektívnosť vďaka aplikácii zmáčadiel a suspenzií, praktickosť vďaka výbornej rozpustnosti aj v studenej vode. Naše listové hnojivá sa ľahko používajú a výborne kombinujú, pretože vám chceme ušetriť námahu a peniaze.

Nanočastice

Pri listových hnojivách na báze nanočastíc využívame ich špecifické vlastnosti pre lepšiu výživu rastlín v premenlivých pôdno-klimatických podmienkach.

Epin

Epin je čisto prírodná látka extrahovaná z rastlín. Ide o prirodzený rastový hormón, ktorý v malom množstve pridávame do všetkých listových hnojív. Epin posilňuje obranyschopnosť rastlín, príjem živín a vo veľkej miere zabraňuje prenosu ťažkých kovov z pôdy.

Výroba jemne mletých granulátov

Technológia jemného mletia a granulácie vlhkosťou je žiarivým príkladom inovácie, precíznosti a efektívnosti. V reakcii na klimatické zmeny a všeobecne náročnejšie podmienky, v ktorých musí poľnohospodárska prvovýroba fungovať, myslíme na nášho zákazníka aj na prírodu. Menšie a pravidelné dávky prípravkov AktiCalc a SuperMag sú šetrnejšie pre prírodu a pôdne organizmy, vyžadujú menšiu potrebu vody a vďaka našim analytickým nástrojom a rozborom pôdy sme navyše schopní rozvrhnúť presný plán aplikácie. Všetko v duchu precízneho poľnohospodárstva, s ohľadom na spokojnosť našich zákazníkov a dlhodobú udržateľnosť pre prírodu.

PlantAktiv ako prevratný krok v tradičnom procese výživy rastlín

Nápad na využitie PlantAktívu vo výžive rastlín je ukážkou zo svojej podstaty jednoduchej inovatívnej technológie, ktorá zefektívnila výživu rastlín na viac ako milión hektárov poľnohospodárskej pôdy u nás. Produkt nemeníme iba po chemickej, ale aj po fyzikálnej stránke tak, aby bol účinnejší. Navyše vedecké štúdie ukázali, že pôda ošetrená PlantAktívom má vo výsledku aj vyššiu kvalitu, takže môžete zvyšovať výnosy aj z dlhodobo udržateľného hľadiska.

Ekologické poľnohospodárstvo

Celý rad našich výrobkov pre výživu, ochranu či stimuláciu rastlín spĺňa požiadavky na ekologické poľnohospodárstvo. Nie je pravdou, že ekologické poľnohospodárstvo sa zaobíde bez intervencií – ale môžete si vybrať vysoko efektívne a napriek tomu úplne ekologické alternatívy. Sme spoľahlivým partnerom ekologických poľnohospodárov a pomáhame im ich hospodárenie profesionalizovať.